Lüks Vinil Karo – LVT Zemin Kaplamaları

Ahşap, taş ve mermerin doğal görüntüsüne sahip olarak üstün teknoloji ile üretilen LVT, günümüzde en dayanıklı ticari yer kaplamalarından biri olarak değerlendirilmektedir. Modern teknoloji ile farklı özelliklerde tabakalardan çok katmanlı olarak üretilen LVT yüksek dayanıklılığının yanında, mimarlara yaratıcılığını sergileyebileceği sınırsız olanaklar sunmakta; esnek yapısından dolayı ise üzerinde ayakta dururken ve çalışırken konfor sağlamaktadır.

Sağlamlığı, sağlıklı yapısı ve dekoratif olması nedeniyle hastaneler, perakende satış mağazaları, ofisler, okullar, mutfaklar, laboratuvarlar, kütüphaneler ve insanların ayakları üzerinde çok fazla zaman harcayarak durdukları her ortam için LVT, kullanım kolaylığı sunar. Ayrıca farklı renkleri, desenleri, dokuları ve çok çeşitli stil ve tercih seçenekleri ile her türlü konut ve tüm ticari uygulamalar içinde uygun bir tasarımı bulunuyor.

Interface, LVT ve Karo Halıları herhangi bir geçiş şeridine ihtiyaç duymadan birlikte kullanılabilecek şekilde tasarladı. Sert yüzeylerin, yumuşak dokuların, sonu olmayan desenlerin ve renklerin basit bir şekilde bir araya gelebilmesi, özgün zemin tasarımları yaratmanıza olanak verir.

MARKALARIMIZ