Karo Halı

karo-hali-hover[1]

Karo halı kullanıcılarına sunmuş olduğu avantajlar ile pek çok yönden benzerlerinden ayrılır. Bunların başında da kurulum ve temizlik yer almaktadır. İnatçı bir lekenin halı üzerinde belirdiği bir durumda, sadece lekenin bulunduğu karo alınarak temizlenebilir veya yerine başka bir karo halı konularak tüm mekânda değil de tek bir parçada değişikliğe gidilebilir. Karo halı dayanıklı olması için tasarlanmıştır, bu da uzun ömür ve yüksek performans demektir. Artı olarak tasarım seçeneklerinin sınırsızlığı ile dilediğiniz mekânı yaratmanıza olanak sağlar.
Sınırsız tasarım seçeneği: Modüler özellikli olmaları ile karo halılar, kullanıcılarına geniş bir tasarım yelpazesi içerisinde özgürce hareket edebilecekleri alanlar yaratır, böylelikle farklı ürünler, renkler ve desenler bir araya getirilerek benzersiz görünümler yaratılabilir veya başka yer döşeme sistemleri ile birlikte kullanılarak uzun dönem bütçenize uygun farklı ortamlar tasarlanabilir.
Karolar pek çok farklı şekilde döşenebilir, kullanıcılarına bu konuda sınırsız bir özgürlük sunar. En iyi kısmı ise sıkıldığınızda stratejik değişiklikler yaparak yepyeni bir görünüme kavuşabilirsiniz. Bu durum tüm yüzeyi baştan aşağı yenilemekten kesinlikle daha avantajlıdır.
Yüksek performans: yüksek yoğunluklu alanlarda, kurumsal alanlarda ve leke oluşumuna fazla açık alanlarda sunduğu yüksek performans ile tam cevap verir. Fortune tarafından seçilen 1000 şirketin karo halıyı tercih etmesi bu yüzdendir. Kara halı uzun süreli kullanıma uygundur ve güzel görüntüsünü çok uzun yıllar korur.
Kurulum ve kullanım kolaylığı: Karo halı nerdeyse tüm düz yüzeylere uygulanabilmesi açısından kullanım kolaylığı sunmaktadır. Her bir parçanın eşit uzunlukta olması her farklı projede mükemmel bir oran yakalamanıza olanak sağlar. Artı olarak uygulama çeşitliliği sunması ile her yüzey kendine özgü bir görünüme kavuşur. Karoların yüzeye özel bir yapışkan ile döşenmesi ise istediğiniz zaman karoların yerlerini değiştirmenize ve yıpranan, kirlenen karo parçalarının düşük maliyetler ile yenilenmesine olanak verir.

MARKALARIMIZ