Vetedy

Vetedy; ahşap deck üretiminde 20 yılı aşkın deneyime sahip uluslararası bir firma. Lüksemburg, Belçika, Kamerun ve Endonezya’da merkezleri var. Dünyanın geri kalanında da yetkili distribütörleri ile temsil ediliyor.

Vetedy ahşap deck uygulamaları, bahçe, havuz kenarları ve teras gibi mekanlarda ya da dış cephe kaplamaları, duvar ve tavanlarda sıklıkla tercih ediliyor.

Vetedy kendini rakiplerinden ayrıştıran bir çok özelliğe sahip: Dış hava şartlarına dayanıklılık, sökülüp takılabilme kolaylığı, sorunsuz uygulanabilirlik ve rahat temizlenebilme bunlardan bazıları. Vetedy’ye büyük başarı getiren ise, 2001 yılında lanse ettiği, dünyanın ilk görünmez montaj aparatını kullanan Softline Deck Sistemi oldu. Bu sistem, sektör için adeta bir devrim niteliğindeydi.

Vetedy, sadece patenti kendine ait 2 sistem üretiyor. Bu sistemlerde Endonezya, Kamerun, Asya ve Güney Amerika’nın değişik bölgelerinin özel ağaçlardan sağlanan Padauk, Merbau, Ipe, Teak tipi ahşap kullanılıyor. Ahşap kullanımı, Vetedy ürünlerine rakiplerinde bulunmayan bir çok özellik katıyor.

Çevreci özelliklere de sahip olan Vetedy ürünleri, hiç bir şekilde kimyasal işlemden geçmiyor.

DÖKÜMANLAR

pdf

Softline

pdf

Squareline

pdf

Vetedy